artykuł grzewcze

Nie wstydź się grzejników

Dom i ogród

Poczucie komfortu i zadowolenia ze swojego mieszkania wiąże się z tym, jak się w nim czujemy i czy aranżacja pasuje do naszego gustu. Kiedy jakieś elementy nie są w naszym stylu, są zepsute lub nieestetyczne, czujemy w związku z tym wstyd i niechęć do przyjmowania gości i spędzenia czasu w danym pomieszczeniu. Z pewnością każdy stara się stworzyć przytulny, zadbany i miły dla oka zakątek, a często wystarczy wymiana niektórych przedmiotów wyposażenia wnętrza, aby uzyskać zauważalną różnicę i spójną, atrakcyjną całość. Jeśli więc wstydzisz się swoich grzejników pokojowych czy grzejnika łazienkowego, nie zwlekaj – wymień je na stylowe grzejniki dekoracyjne!

Grzejniki dekoracyjne – wariacje na temat kształtów

Grzejnik pokojowy, czyli potoczny kaloryfer, kojarzy nam się ze „złem koniecznym” – nieestetycznym, choć użytecznym i niezbędnym urządzeniem w domu. Na szczęście coraz rzadziej spotykamy starodawne, białoszare żeliwne kaloryfery w domach czy instytucjach. Obecne możliwości technologiczne i nowoczesne trendy w aranżacjach pozwalają na stworzenie dekoracyjnych grzejników pokojowych, które nie tylko będą bardziej praktyczne i wydajne, ale również zachwycą fantazyjnymi kształtami i stylowym designem.

W ofercie AG Grzejniki Design na stronie artykulygrzewcze.pl czeka na nas szeroki wybór modeli dekoracyjnych grzejników pokojowych w rozmaitych kształtach i kolorach. W ofercie znajdziemy formy grzejników, które zachwycą nas pomysłowością i ozdobnością w swojej prostocie.

Do loftu, hotelu czy mieszkania? Grzejniki dekoracyjne pasują wszędzie!

Zaletą grzejników dekoracyjnych jest ich dopasowanie do różnorodnych wnętrz i aranżacji. Ułatwia to bogata oferta na artykulygrzewcze.pl – znajdziemy tam wiele kategorii, które ułatwiają dopasowanie grzejnika pokojowego do danego stylu wystroju. W dekoracyjnych grzejnikach do loftów znajdziemy takie modele, jak grzejnik dekoracyjny Ribbon V w kształcie oldschoolowych, zakręconych rur czy grzejnik dekoracyjny Arpa 12-1 Horizontal – uniwersalny i reprezentujący surową elegancję. Lekka forma i cienkie profile grzewcze nadają temu modelowi modernistycznego charakteru.

Inną z podkategorii grzejników dekoracyjnych są grzejniki pionowe, polecane w szczególności do wnętrz przestronnych, o dużych powierzchniach, np. hoteli, instytucji państwowych czy firm. Ich prosta forma, a także wysoka jakość materiałów i kunsztowne wykonanie sprawią, że będą one nieprzytłaczającą ozdobę wszędzie, gdzie się znajdują.

Idealnym sposobem, aby odnowić i unowocześnić nawet stare mieszkanie, jest wymiana grzejników pokojowych. Tak pozornie nieznacząca zmiana może mieć ogromne znaczenie dla wyglądu pokoju w mieszkaniu. Pozbycie się starych, nieszczelnych kaloryferów i wymiana na designerskie grzejniki pokojowe to inwestycja w oszczędność, komfort cieplny i estetykę pomieszczenia.

Grzejniki łazienkowe – efektowność i efektywność

Łazienka to specyficzne pomieszczenie w domu, które potrzebuje urządzenia grzewczego praktycznie przez cały rok. Suszenie prania, przyjemne ciepło po wyjściu spod prysznica, zminimalizowanie ryzyka wystąpienia wilgoci przy braku okien – te praktyczne aspekty trzeba bez wątpienia wziąć pod uwagę. Jednak dekoracyjne grzejniki łazienkowe AG Grzejniki Design oferują o wiele więcej niż użyteczność – oprócz swojej efektywności grzewczej są jednocześnie efektowne dzięki swoim intrygującym i niebanalnym kształtom. W asortymencie grzejników łazienkowych natrafimy m.in. na grzejniki do łazienki z płaską płytą – Niva Soft czy Hook. Dla miłośników stylu retro przygotowano wyjątkowo ozdobne łazienkowe grzejniki retro, przykładowo model Empire Multi Wall. Oprócz tego do wyboru są również profile: prostokątne lub okrągłe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dekoracyjnych grzejników pokojowych i grzejników łazienkowych, a także wyjątkową propozycją produktów dostępnych od ręki na artykulygrzewcze.pl!