Comfort City

BARC – Comfort City

Informacje

Poszukując najlepszego dewelopera, zwracamy uwagę na wiele czynników: lata działalności, doświadczenie, zrealizowane inwestycje czy opinie klientów. Bardzo ważna jest także znajomość lokalnego rynku i specjalizowanie się w konkretnej lokalizacji. Jedną z takich firm jest BARC, który działa w Warszawie i okolicach.

BARC to firma z wieloletnią tradycją, która funkcjonuje w branży nieruchomości od 1992 roku. W tym czasie deweloper zrealizował szereg prestiżowych inwestycji, w tym nadbudowę Ministerstwa Sprawiedliwości i szereg osiedli mieszkaniowych oraz domków jednorodzinnych. Aktualnie powstaje najnowsza inwestycja Comfort City na warszawskiej Białołęce, której budowa zasilana jest zieloną energią z farm wiatrowych. Deweloper wyróżnia się nie tylko przemyślanymi i nowoczesnymi projektami oraz wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, ale także sprzedażą mieszkań z własnością gruntu i aktem notarialnym przekazywanym razem z kluczami. Firma stawia na doświadczonych i sprawdzonych wykonawców, solidne materiały oraz maksymalne sprostanie potrzebom klientów. Każdy inwestor jest pod opieką dedykowanego handlowca, który pomaga wybrać najlepsze mieszkanie czy dom, ułatwi formalności z finansowaniem nieruchomości czy doradzi na każdym etapie inwestycji.

Comfort City Ametyst

Obecnie rozpoczął się nowy – trzeci etap inwestycji osiedla na Tarchominie. Comfort City Ametyst składa się z ponad 100 mieszkań rozmieszczonych w zespole dwóch budynków 6- i 8-piętrowych z garażem podziemnym, komórkami lokatorskimi oraz trzema punktami usługowymi. Projekt usytuowany jest w sąsiedztwie parku leśnego. Znajdziemy na nim szereg komfortowych od 1 do 5-pokojowych niepowtarzalnych mieszkań, w tym kilkadziesiąt typów mieszkań dwupokojowych oraz kilkanaście typów mieszkań trzypokojowych.  Do lokali przynależą balkony lub tarasy, a na parterze ogródki nawet do 90 m². Inwestycja daje bardzo duży komfort wyboru nie tylko pod względem metrażu i liczby pokoi, ale także funkcji: kuchnia oddzielna lub  jako aneks, taras lub balkon, dodatkowy gabinet lub garderoba. Całe osiedle to autonomiczna enklawa z szeregiem udogodnień dla mieszkańców: sklepów, usług, strefy rozrywkowo-rekreacyjnej. W każdym budynku, do dyspozycji lokatorów są pralnia, paczkomat i dwie windy. Wewnątrz osiedla zielone patio z placem zabaw dla najmłodszych. Comfort City zaprojektowane zostało jako część zrównoważonego projektu urbanistycznego, składającego się docelowo z kilku zespołów budynków z udogodnieniami dla mieszkańców, punktami usługowymi, sklepami oraz bezpośrednim sąsiedztwem kompleksu parkowo-leśnego. Całość stworzy niezależną przestrzeń do życia, którą połączy Srebrzysta Aleja, pełna atrakcyjnych, dostępnych dla wszystkich mieszkańców punktów usługowo-handlowych, ale także Skwer Relaksu, Park Zabaw, Plac Spotkań, Rodzinny OgródOsiedle powstaje w warszawskiej dzielnicy Tarchomin, w pobliżu planowanej na 2020 rok pętli tramwajowej Winnica. Warto dodać, że osiedle Comfort City znalazło się w raporcie „Najciekawsze inwestycje 2019″ według Gazety Finansowej.