skup mieszkań

Skup mieszkań w Warszawie – jak to działa?

Informacje

Jeżeli chcą Państwo sprzedać mieszkanie w sposób bezpieczny i bardzo przystępny, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie SonarHome. Po wprowadzeniu wymaganych informacji, otrzymają Państwo błyskawicznie wycenę mieszkania i do tego wstępną ofertę zakupu. To wszystko można mieć szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu. Formularz umożliwia szybką sprzedaż mieszkania, błyskawiczne znalezienie korzystnej oferty na zakup mieszkania oraz pewność ceny.

Jakie informacje należy podać w formularzu?

Formularz dostępny jest pod adresem: https://sonarhome.pl/skup-mieszkan/warszawa

Wpisują Państwo miasto – Warszawa, ulicę i numer budynku, powierzchnię mieszkania w metrach kwadratowych, liczbę pokoi, piętro, liczbę pięter w budynku mieszkalnym, rok budowy, standard mieszkania (gotowe do wprowadzenia, odświeżenia, remontu, luksusowe), udogodnienia (miejsce postojowe, winda, balkon lub taras, komórka lokatorska/piwnica). Wpisanie tych wszystkich danych jest niezbędne do wyceny mieszkania i znalezienia oferty zakupu.

Etapy transakcji

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii SonarHome w sposób zdalny wycenia Państwa mieszkanie. Szybko poznają Państwo cenę swojego mieszkania i automatycznie dostęp do sprzedaży w bardzo bezpieczny sposób. Pod tym względem SonarHome jest niezawodny.

1 etap

Wypełniają Państwo formularz online, w którym należy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań dotyczących mieszkania. W formularzu podaje się m.in. standard mieszkania (np. gotowe do wprowadzenia albo do remontu). Jeżeli chcą Państwo wycenić mieszkanie, które wymaga gruntownego remontu, nie trzeba go czyścić, malować ani uzupełniać w nim różnych braków. Takie mieszkanie również można wycenić i znaleźć na niego nabywcę.

2 etap

W tym etapie dochodzi do spotkania w mieszkaniu. W ciągu dwóch dni (48h) nasza firma przygotuje dla Państwa wstępną ofertę kupna. Jeżeli zyska ona Państwa akceptację, umówimy się z Wami na inspekcję i przygotujemy ofertę już w wersji ostatecznej.

3 etap

SonarHome zajmuje się również organizacją wszelkich formalności, co pozwala zaoszczędzić Państwu cenny czas. Jeżeli uzyskamy od Państwa akceptację oferty, zajmiemy się sprawami formalnymi transakcji, wyznaczymy ostateczną datę sprzedaży mieszkania.

4 i ostatni etap

Finalizacja transakcji. Jeżeli wszystkie informacje składające się na formalną stronę transakcji zgadzają się, pomagamy Państwu w sfinalizowaniu transakcji u notariusza. Płatności dokonujemy w ciągu kilku dni od sfinalizowania całej procedury sprzedaży.

Cztery etapy współpracy z SonarHome pozwolą Państwu doprowadzić transakcję od początku do końca w sposób szybki, bezpieczny i komfortowy. Oszczędzają Państwo czas i nerwy, nie muszą przejmować się czyszczeniem, sprzątaniem i remontem mieszkania, a do tego unika się ciągłego odbierania telefonu z pytaniem o sprzedaż mieszkania. Unikają również Państwo wizyt potencjalnych klientów, którzy zastanawiają się czy kupią mieszkanie czy nie. SonarHome znajduje dla Was pewnych i zdecydowanych za zakup mieszkania klientów.