mikrocement

Industrialna sypialnia w domu pod Krakowem. Sprawdź, jak wygląda!

Dom i ogród

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Z jednej strony zachwycą ona przytulnością, z drugiej natomiast – jest to przestrzeń bardzo intymna. Dzisiaj prezentujemy zdjęcia pięknej sypialni znajdującej się w jednym z podkrakowskich domów, której ściany pokrywa mikrocement. Została ona zaaranżowana w stylu industrialnym, jednak nie emanuje chłodem i surowością – wręcz przeciwnie: jest nastrojowa i pełna uroku.

Sypialnia w stylu industrialnym – marzenie wielu klientów

Sypialnia w stylu industrialnym to marzenie wielu naszych klientów – niezależnie od tego, czy ma ona znajdować się w bloku, czy też w dużym domu jednorodzinnym. Przestrzeń ta powinna być pełna harmonii, a zarazem sprzyjać wyciszeniu. Ważne również, aby była stylowa i cieszyła oko, a jednocześnie spełniała wszystkie najważniejsze potrzeby domowników.

Sam styl industrialny jest dziś prawdziwym hitem wnętrzarskim i choć kojarzy się z opuszczonymi fabrykami w dawnych dzielnicach przemysłowych, dziś jest on synonimem dobrego gustu oraz luksusu. Nic więc dziwnego, że nasi klienci, Pan Piotr i Pani Agnieszka, zdecydowali się na urządzenie swojej sypialni właśnie w tym nurcie aranżacyjnym.

mikrocement

Dlaczego warto zdecydować się na mikrocement w sypialni industrialnej?

Jednym z najpopularniejszych materiałów we wnętrzach industrialnych jest beton – w tym przypadku został zastąpiony on mikrocementem ASDecorative. Polecamy to rozwiązanie również innym naszym klientom. Mikrocement zapewnia bardzo podobny efekt wizualny, jednak jest pozbawiony wielu wad klasycznego betonu architektonicznego. Po pierwsze: mikrocement jest o wiele lżejszy a jego grubość to zaledwie około 2mmm  . Po drugie: zdecydowanie niższy koszt materiałów, a powierzchnia takich ścian z mikrocementu może mieć bardziej zróżnicowaną teksturę i kolorystykę  b. Po trzecie: praca z betonem wymaga ogromnego doświadczenia ze strony ekipy wykonawczej, natomiast mikrocement jest o wiele łatwiejszy w aplikacji i można wykonać go samodzielnie.

Decydując się na mikrocement na ścianach, oszczędzasz sobie malowania ścian co kilka lat. Nie musisz się martwić, że jego barwa wyblaknie bądź zżółknie, oszczędzasz miejsce co jest szczególnie ważne w niewielkich pomieszczeniach, a całą aplikację mikrocementu możesz wykonać samodzielnie oszczędzając w ten sposób dużo pieniędzy.

Sypialnia industrialna w domu pod Krakowem

Nasi klienci postanowili zaaplikować na ściany mikrocement ASDecorative RUSTIC o strukturze Rustic, w jasnoszarym kolorze 1/8. Łączna powierzchnia ścian wynosiła 43 m2. Jak widać na zdjęciach, mikrocement świetnie prezentuje się w towarzystwie okrągłego lustra, które wizualnie powiększa pomieszczenie. Dobrze komponuje się również z łóżkiem, którego charakterystycznym elementem jest niewielki, miękki zagłówek.

Sypialnia naszych klientów utrzymana jest w charakterystycznych dla stylu industrialnego odcieniach czerni oraz szarości. Ściana posiada efektowną strukturę, która będzie utrzymywać się w doskonałym stanie przez wiele długich lat. Monochromatyczną kolorystykę przełamują natomiast dodatki m.in. w postaci kolorowych książek na regale.

mikrocement

Wypróbuj mikrocement ASDecorative

Marzysz o własnej sypialni industrialnej? Podoba Ci się mikrocement na ścianach, ale nie wiesz, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy? A może obawiasz się, że nie dasz rady samodzielnie zaaplikować tego materiału? Zadzwoń do nas, a chętnie Ci doradzimy, dostaniesz od nas instrukcję krok po kroku, a w razie potrzeby  odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wymarzony efekt w sypialni jest na wyciągnięcie ręki!