cegła fototapeta

Imitacja cegły na ścianie w mieszkaniu

Dom i ogród

Ceglany wzór na fototapecie to dobra opcja dla prawdziwego muru. Artykuł, jakim jest cegła, lubiany jest za własną barwę, za styl stanowiący kombinację przemysłowego oraz wiejskiego i za miłą atmosferę, jaką tworzy. Jeżeli zastanawiasz się, do jakiego pomieszczenia będzie pasować fototapeta w cegłę, to musisz wiedzieć, że do każdego! Ściana obłożona wzorem cegły będzie charakteryzującym się elementem pomieszczenia, uwydatni modną kompozycję, natomiast przy okazji zostanie modna poprzez lata. Czy należałoby zdecydować się właśnie na taką fototapetę?

Imitacja cegły na ścianę jako doskonała ozdoba do salonu czy kuchni

Imitacja cegieł na ścianie była bardzo popularna kilkanaście lat temu. Teraz znów wraca, jednak w trochę odmiennej wersji. Inspiracja loftowymi oraz przemysłowymi pomieszczeniami sprawiła, iż tapety oraz fototapety z ceglanym motywem cieszą się takim zainteresowaniem. Biała cegła to wymyślny wzór, jaki w doskonały sposób dopełni kompozycję pomieszczenia zaaranżowanego w świeżym czy minimalistycznym stylu. Fototapeta z białymi cegłami sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – poczynając od salonu oraz biura natomiast kończąc na jadalni.

Fototapeta mur z cegły oraz charakter pomieszczenia

Ściana z cegły stanowi atrakcyjny element stylu, natomiast chociażby w wielu wypadkach wyznacza trend w projektowaniu pomieszczeń jak na przykład loft. Po raz pierwszy usłyszeli o nim mieszkańcy Nowego Jorku w latach 40-tych ubiegłego wieku. Opinie były dobre. Co istotne, podstawą jego realizacji jest doskonałe połączenie starych elementów wnętrza (ściany z cegły, rury, schody) z nowinkami technologicznymi.

Fototapeta cegła w innowacyjnej oraz klasycznej wersji

Ceglane fototapety będą także doskonale pasować do nostalgicznego charakteru rustykalnego. Gdyż nie stawia on na wzornictwo, może się okazać, iż fototapeta cegły będzie jedną spośród nielicznych ozdób w miejscu utrzymanym w takiej konwencji. Ociupinka czerwieni przełamie natomiast dosyć chaotyczną nutę, na jaką pozwoli sobie rustykalność. Dzięki zwiększeniu powierzchni przestaniemy czuć ciasnotę, którą może wyrządzić przesadzone nagromadzenie wszystkich mebli utrzymanych w rustykalnych, regionalnych nastrojach. Fototapeta cegła pozostawia dużo możliwości aranżacyjnych, doskonałych do zastosowania w różnorodnego typu miejscach. Często takie właśnie wzory wykonywane są na materiale fizelinowym, dzięki czemu charakteryzują się doskonałą jakością oraz dużą wytrzymałością. To piękny, gruby artykuł, doskonały do wykorzystania na każdej przestrzeni. Jego dodatkowym atutem jest możliwość doboru spośród dwóch interesujących konstrukcji: tkanego lnu czy ziarnek piasku.

Fototapety z wizerunkiem cegły, gór ale nie tylko znajdziesz na https://obrazowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *