hurtownia budowlana

Hurtownia budowlana Szczecin — wybierz materiały budowlane w dobrej cenie

Informacje

Zakup materiałów budowlanych jest bardzo często dużym wyzwaniem logistycznym dla wielu inwestorów. O ile w przypadku małego remontu nie musimy się tak bardzo liczyć z budżetem, to podczas budowy domu nawet drobne wahnięcie ceny może wpłynąć na finalny koszt budowy. Jeśli interesują Cię materiały budowlane w dobrej cenie oraz chcesz dowiedzieć się jak szukać tanich materiałów budowlanych, to ten wpis jest dla Ciebie.

Ceny materiałów budowlanych w 2021 roku w wielu przypadka znacząco podrożały. Dla osób, które dokonały kalkulacji ceny materiałów budowlanych w 2019 czy 2020 z myślą o rozpoczęciu prac budowlanych w 2021, czy 2022 roku, wizyta w hurtowni budowlanej może nie być przyjemnym doświadczeniem. Koszt udowy domu w odniesieniu do roku 2020 może być wyższy nawet o kilkadziesiąt procent ze względu na brak dostępności i wydłużone terminy dostawy wielu materiałów. Bardzo często za brakiem dostępności idzie również wzrost ceny, ponieważ na dany produkt czeka coraz większa grupa chętnych, gdzie nie każdy może sobie pozwolić na przełożenie terminu budowy czy wykonania części prac budowlanych. W takim przypadku dochodzi do sytuacji, gdzie inwestor nie ma wyboru i musi kupić to, co jest w hurtowni czy markecie budowlany by firma budowlana mogła realizować prace zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Jak tanio kupić materiały budowlane?

Materiały budowlane możemy kupić na kilka sposobów. Pierwszy z nich to wizyta w hurtowni lub składzie budowlanym takim jak Nowa-System w Szczecinie, gdzie kupujemy lub zamawiamy wybrany materiał z odbiorem własnym, lub transportem na wcześniej wskazany adres. Kolejnym sposobem jest zakup materiałów budowlanych online i tu mamy do wyboru portale aukcyjne gdzie firmy budowlane wystawiają swoje produkty na zewnętrznej stronie lub sklepy internetowe z ofertą lokalnej hurtowni. Zakup materiałów budowlanych na portalu aukcyjnym i w sklepie internetowym tej samej firmy, bardzo często może odbiegać od siebie cenowo ze względu na dodatkowe prowizje, jakie musi ponieść firma, która korzysta z pośrednika sprzedaży. Sam zakup materiałów budowlanych online to coraz popularniejsza forma na oszczędność podczas budowy czy remontu.
Zamawiając w hurtowni budowlanej online takiej jak Nowa-System, możemy zamówić praktycznie dowolną ilość materiałów w bardzo atrakcyjnej cenie, a za przesyłkę bardzo często zapłacimy tyle samo co za transport z lokalnego składu budowlanego. Duże hurtownie budowlane jak Nowa-System z siedzibą w Szczecinie dysponują własnym transportem oraz współpracują z wieloma producentami, dzięki czemu mogą korzystać z preferencyjnych warunków dostawy.

Hurtownia budowlana Szczecin — płyty OSB, wełna mineralna i tynk żywiczny w dobrej cenie

Płyty OSB, materiały termoizolacyjne czy tynki żywiczne to obecnie jedne z najczęściej poszukiwanym materiałów budowlanych. Słoneczne lato dla wielu inwestorów było doskonałą możliwością na skończenie stanu surowego zamkniętego, który pozwala przejść do kolejnego etapu, jakim jest wykonanie termoizolacji. Tu niezbędne będą wszelkiego rodzaju materiały termoizolacyjne jak styropian, wełna, pianka PUR, kołki montażowe, siatki i tynki. Bardzo wielu inwestorów decyduje się na wykończenie przynajmniej części elewacji tynkiem żywicznym, który oprócz bardzo wysokich walorów estetycznych, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością.
Jeśli zależy nam na czasie i dobrej cenie produktów, powinniśmy skierować się do lokalnej hurtowni budowlanej, która może nam zaoferować bardzo atrakcyjne warunki zakupu materiałów budowlanych. W przypadku hurtowni budowlanej Nowa-System ze Szczecina możemy również otrzymać materiały budowlane bardzo wysokiej jakości, których nie otrzymamy w innym sklepie czy markecie budowlanym. Wiele materiałów budowlanych o wysokich parametrach jest przeznaczona do wymagającego budownictwa, na próżno więc możemy szukać niszowych materiałów w miejscach, gdzie liczy się najniższa cena jednostkowa. Takie produkty bardzo często za ułamek wyższej ceny zapewniają o wiele szybsze tempo budowy, co dla wielu inwestorów jest głównym czynnikiem, decydującym o planowym ukończeniu realizacji. To właśnie dla takich firm budowlanych, Nowa-System ma w swojej ofercie produkty z najwyższej półki jakościowej, które nie tylko skrócą czas prac budowlanych, ale zapewnią najwyższą trwałość wykonanych konstrukcji.