Duńskie designerskie meble

Duńskie designerskie meble do Twojego mieszkania od BoConcept

Meble

Styl skandynawski to nie tylko meble szwedzkiego producenta i folklorystyczne wzornictwo. To również, a może przede wszystkim eleganckie, ponadczasowe, designerskie meble duńskie z 70-letnią tradycją proponowane przez markę BoConcept. Starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, zaskakują komfortem, trwałością oraz uniwersalnością.

Duńskie designerskie meble do każdego wnętrza

Niezależnie od tego, czy urządzasz nowoczesny apartament z dużymi przeszkleniami, stylowe mieszkanie w kamienicy z XIX wieku czy rustykalny dom, duńskie designerskie meble od BoConcept.com zawsze będą doskonale prezentować się w Twoich wnętrzach.

Ten styl równie dobrze sprawdzi się w połączeniu z surowym betonem architektonicznym, jak i „ciepłym” trawertynem czy czerwoną cegłą z recyclingu. Stworzy spójną całość zarówno z aluminiowymi ramami okien w nowym budynku, jak i sztukaterią charakterystyczną dla dawno minionych epok.

Szeroki wybór mebli to stylistyczna spójność w całym mieszkaniu

Początkowo BoConcept była niewielką firmą meblową, która powstała w niewielkim duńskim miasteczku w 1952 r. Od tego czasu zmieniło się jednak wiele i obecnie marka oferuje szeroki asortyment produktów obejmujący designerskie wyposażenie do każdego mieszkalnego wnętrza. Z tym producentem urządzisz wygodną sypialnię, pokój do pracy, jadalnię oraz salon – dzięki temu Twoje mieszkanie zyska jednorodny, wyrazisty charakter.

Konsekwentna stylistyka, w której dominują ponadczasowe, lecz proste formy oraz ciepła, naturalna kolorystyka przełamana niekiedy chłodniejszymi szarościami to cechy dominujące w każdym projekcie marki. Sprawiają one, że możesz niemal dowolnie zestawiać ze sobą zarówno meble, jak i dodatki, a całość i tak będzie prezentować się elegancko i harmonijnie.

Nowoczesne, a jednocześnie ponadczasowe – te meble się nie starzeją

Przyglądając się większości mebli, trudno jednoznacznie zakwalifikować je zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Projektanci marki doskonale balansują pomiędzy współczesnością a klasyką. Naturalne, miękkie linie ponadczasowych foteli i krzeseł stołowych kontrastują z prostokątnymi, ultranowoczesnymi kształtami stołów i kawowych stolików, jednocześnie doskonale łącząc się w spójną całość.

Wybierając sofę, albo jadalniany stół z krzesłami, możemy mieć pewność, że nawet jeśli za kilka lat zmienimy aranżację – meble będą doskonale do niej pasować. Świetnie skomponują się także z kolejną i następną. Te meble po prostu się nie starzeją i nigdy nie wychodzą z mody.

Komfort i wygoda – od stołowego krzesła po łóżko

Spójny, charakterystyczny styl, wysokiej jakości materiały oraz równowaga między nowoczesnością a klasyką to nie jedyne cele, które przyświecają projektantom tworzącym duńskie nowoczesne meble.

Równie istotne, co design są oczywiście trwałość, wytrzymałość, a także komfort i wygoda. Fotel, sofa czy łóżko musi zapewnić ciału odpoczynek i relaks. Z kolei biurko, regał i szafa projektowane są zgodnie z zasadami ergonomii zapewniając odpowiednio dużą przestrzeń do pracy czy przechowywania. Niezależnie od przeznaczenia, te meble są wygodne i praktyczne.