kuchnia

Wnętrza odnowione lakierem

Dom i ogród

Lakiery wewnętrzne są praktyczne

Klienci zamawiają takie lakiery na izosystems.pl. Mogą kupić ich dowolną ilość i spokojnie korzystać z nich w razie potrzeby. W sprzedaży dostępna jest szeroka gama lakierów służących do odmalowania wnętrz.

Doskonałe lakiery w dobrych cenach

Przydatny jest lakier lazurujący, mający satynowy połysk, idealny do stosowania w pomieszczeniach. Nakłada się go na drewno. Można malować nim sufity i ściany. Naturalny kolor drewna jest bardzo efektowny, a po takim lakierze nie zostają zacieki. Dzięki niemu drewno jest zabezpieczone, nie wnika w nie kurz, brud, a powierzchnia jest łatwa do pielęgnowania. Lakiery tego rodzaju są bardzo wydajne, a litr lakieru pokryje 12 metrów kwadratowych powierzchni jedną warstwą. Aplikuje się go pędzlem, natryskiem lub za pomocą pistoletu kubełkowego. Nakładać go należy wtedy, gdy temperatura nie jest niższa niż 10 stopni Celsjusza i nie wyższa niż 25 stopni Celsjusza. Lakier schnie szybko, już po dwóch-trzech godzinach jest idealnie suchy i powierzchnia nim pokryta prezentuje się idealnie, jest gładka, odświeżona, ma piękny kolor. Po trzech godzinach można nałożyć kolejną warstwę lakieru. Co najważniejsze lakier ma piękny, satynowy połysk i prezentuje się naprawdę wyjątkowo efektownie. 

Szeroka gama kolorów

Lakier sprzedawany jest aż w piętnastu kolorach, poczynając od bezbarwnego przez orzech, pomarańcz, jabłoń, szarości takie, jak szary morski, szary stalowy, szary podniebny czy niezwykle efektowny szary błękitny. Przepiękne są takie szaro-niebieskie odcienie lakieru, dodają pomieszczeniom efektowności oraz elegancji.

Jakość w dobrej cenie

Lakier przed zastosowaniem należy bardzo dobrze wymieszać, aby ładnie się nakładał. Jest to bardzo ważne. W salonach i sypialniach wystarczy jedna warstwa takiego lakieru, a w kuchniach czy łazienkach dobrze jest nałożyć dwie warstwy, ponieważ w takich pomieszczeniach panuje wilgoć. Dwie warstwy zabezpieczają dobrze powierzchnie, warto zatem je nakładać bardzo starannie i stosować dwie, a nawet trzy warstwy. Dobry lakier to rzecz godna uwagi, która pozwala ładnie pomalować wnętrza. Jest zdecydowanie lepszy od farby. Świetne lakiery wewnętrzne można nabyć na izosystems.pl. Jest to doskonały sklep internetowy z szeroką gamą takich produktów. Nie farby, ale lakiery są doskonałym produktem do odświeżenia domu, mieszkania lub firmy. Można je nałożyć samodzielnie lub zamówić specjalistyczną ekipę, która wyręczy klienta w takim działaniu.