białe meble

Stylowo czy nowocześnie – jak dobrać meble?

Meble

W Twoim pięknym mieszkaniu lub domu meble odgrywają niezwykle ważną rolę. Wraz z dodatkowymi elementami wyposażenia stanowią zbiór przedmiotów, wyznaczających styl aranżacji pomieszczeń. Jak urządzić wnętrza, aby uzyskać efekt nowoczesnej, spójnej przestrzeni? Wybierz meble w stylu, który dominuje w przestrzeni mieszkania. Nadaj mu powtarzalności, konsekwencji, jednolitości.

Meble białe z połyskiem – do jakich wnętrz będą niezastąpione?

Białe meble, wykonane z płyty meblowej, o efekcie połysku będą doskonale pasowały do pomieszczeń, utrzymanych w stylu nowoczesnym. Minimalistycznie urządzony salon, sypialnia lub pokój młodzieżowy, wyposażone w białe meble z efektem połysku będą prezentowały się subtelnie, nowocześnie i stylowo. Meble w odcieniu bieli stanowią doskonałą bazę do doboru dodatków w zróżnicowanych kolorach oraz dopełnieniu bielą pozostałych elementów wykończeniowych. Białe meble z połyskiem pozwolą stworzyć pomieszczenia modernistyczne. Ich prostota oraz wyraźne, ostro zakończone krawędzie wzmacniają nowoczesny efekt wizualny.

biała szafa

Białe meble z drewna i naturalne piękno Twojego domu

Naturalny materiał, jakim jest drewno, doskonale łączy się z bielą. Niezmiennie modne meble bejcowane na biało sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń (jeżeli użyjesz farby impregnująco – koloryzującej). Drewniane meble białe wydobędą naturalne piękno stylu skandynawskiego oraz prowansalskiego. Doskonale sprawdzają się w kuchni, jadalni oraz pokoju dziecięcym.

biała komoda

Wybierz meble z drewna o białym wybarwieniu, aby optycznie powiększyć małe pomieszczenia oraz zapewnić im ponadczasowy efekt doskonałego gustu w aranżacji. Łącz meble z drewna z dużą ilością roślin, efektownymi dekoracjami i kreuj swoje wnętrza na podstawie własnego gustu. Wysokiej jakości, odporny na zniszczenie materiał, jakim jest drewno zachwyci Cię ponadczasowym pięknem. Poszukując niedrogich, stylowych mebli warto poznać oferty dobrych sklepów meblowych takich jak Edinos.pl

Meble drewniane i z elementami metalowymi

Nowoczesne meble, wpisujące się w styl industrialny obowiązkowo powinny zawierać elementy metalowe, malowane na odcień czerni. Doskonale uzupełniające się z modnymi odcieniami dębu, tworzą wyjątkowy urok wnętrz, który wzmacnia odpowiednio zaplanowane i rozmieszczone oświetlenie. Zachwyć się znakomitym efektem. Meble drewniane to ponadczasowy styl, który doskonale wpisuje się w tradycyjnie urządzone pomieszczenia. Ponadczasowa elegancja i funkcjonalność łączą się z wyjątkową trwałością mebli z drewna. Wybierz meble drewniane, utrzymane w nowoczesnej stylistyce, aby nadać pomieszczeniom wyjątkowego, unikalnego charakteru.