artykuły grzewcze

Stylowe mieszkanie, stylowe ogrzewanie?

Dom i ogród

Każdy kupujący czy remontujący mieszkanie marzy o estetycznym i designerskim wnętrzu, w którym przyjemnie będzie spędzało się czas. Przeszukujemy więc dziesiątki magazynów wnętrzarskich czy radzimy się projektantów wnętrz, aby każdy element w pomieszczeniu pasował do wystroju. Oprócz odcienia paneli, koloru ścian czy rodzaju drewna mebli, ważnym aspektem, będącym nieoczywistą ozdobą pomieszczenia jest… Stylowe ogrzewanie.

Funkcjonalny design grzejników dekoracyjnych

Design kojarzy nam się z reguły z czymś niepraktycznym, ale pięknym – nie jest tak jednak w przypadku grzejników dekoracyjnych, które zachowując walory estetyczne doskonale spełniają swoje najważniejsze funkcje – są wydajne i ergonomiczne. Grzejniki pokojowe już nie muszą być szkaradnymi i topornymi kaloryferami – oferta grzejników dekoracyjnych zawiera tak wiele ich modeli i wzorów, że każdy znajdzie coś oryginalnego i odpowiedniego dla swojego wystroju wnętrz. Jakie rodzaje grzejników dekoracyjnych znajdziemy na stronie artykulygrzewcze.com?

Grzejnik dekoracyjny – poziomy czy pionowy?

Przy dokonywaniu selekcji grzejników dekoracyjnych duże znaczenie ma wymiar i rozkład pomieszczenia – musimy zdecydować, czy bardziej pasuje nam dekoracyjny grzejnik poziomy czy pionowy. Grzejniki pokojowe pionowe idealnie wpasują się do pomieszczeń wysokich i przestronnych, umożliwią też zaoszczędzenie miejsca dzięki smukłej formie. Przykładowymi modelami na stronie artykulygrzewcze.com są Nova Flat czy Sheer Vertical. Pokojowe grzejniki poziome cechuje natomiast użyteczny kształt horyzontalny, co sprawia, że ich najczęstszą i najwygodniejszą lokalizacją jest ściana pod oknem, np. Nova Horizontal czy Piano Horizontal.

Proste grzejniki pokojowe czy designerskie grzejniki dekoracyjne?

Przy zakupie grzejnika ważny jest też oczywiście jego styl. Jeśli preferujemy proste, klasyczne i minimalistyczne wnętrza, takie grzejniki znajdziemy również w ofercie sklepu internetowego. Świetnie będą tu pasować grzejniki pokojowe panelowe, grzejniki z płaską płytą lub z lustrem, np. AG Simetria Light czy Nova Szklana Lustro. Wyjątkowo bogaty asortyment stanowią jednak grzejniki dekoracyjne o oryginalnym designie i awangardowych kształtach. Na artykulygrzewcze.com znajdziemy pokojowe grzejniki dekoracyjne okrągłe, trójkątne, w kształcie serpentyny, fali czy w formie ławki. Do wyboru są również różne style, np. retro czy loftowy. Hitem są efektowne i nietypowe grzejniki dekoracyjne w formie dużych rur, m.in. model Radox BIG TUBE.

Łazienkowe grzejniki dekoracyjne

Łazienka to pomieszczenie, w którym ogrzewanie jest przydatne przez cały rok. Zazwyczaj brak okien i niewielka powierzchnia łazienki to główne czynniki, które skłaniają do wyboru wydajnego i funkcjonalnego grzejnika łazienkowego. Grzejniki w łazience często pełnią rolę suszarki czy „wieszaka” na ręczniki, co nie znaczy, że nie mogą być równie stylowe i atrakcyjne wizualnie, jak w innych pomieszczeniach. Użycie najnowszych technologii i najlepszej jakości materiałów umożliwia stworzenie projektów grzejników łazienkowych, które łączą codzienną funkcjonalność z niespotykanymi i zachwycającymi kształtami. W ofercie możemy znaleźć dekoracyjne grzejniki łazienkowe Radox Maze w formie labiryntu, Radox Twist w kształcie artystycznej czerwono-czarnej ramki czy Radox Empire wyglądem przypominający retro-drabinkę. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dekoracyjnych grzejników łazienkowych i pokojowych, które są także dostępne „od ręki” w obniżonych cenach do -40% na artykulygrzewcze.com!