Nowoczesne oblicze świątecznego stołu

Dom i ogród

Bardzo często dekorujemy dom na święta w podobny sposób, wybieramy te same ozdoby choinkowe, dodatki, nawet wigilijny stół niczym nie różni się od zeszłorocznego. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że teraz, dzięki porcelanowym nowościom od Ćmielów Design Studio, zmiana bożonarodzeniowego wystroju, nigdy nie była prostsza! Oryginalne dodatki nadadzą świątecznej kolacji nowego klimatu. Znajdą też inne zastosowanie, ponieważ będą świetnym upominkiem dla bliskiej osoby.

Zupa w filiżance? Tak!

Jak zaskoczyć gości przy wigilijnym stole? Wystarczy sięgnąć po projekty Ćmielów Design Studio. Nowatorskie pomysły pozwolą połączyć tradycję z nutą szaleństwa. Wigilijny barszcz z uszkami czy zupę grzybową można zamiast w miseczkach, podać na przykład w designerskich filiżankach w rozmiarze XL. Ta subtelna porcelana zmieści nawet 500 ml płynu, dzięki czemu zastąpi głębokie talerze. Mimo dużego rozmiaru, filiżanka robi naprawdę delikatne wrażenie. Została bowiem wykonana z wysokiej jakości, barwionej porcelany cienkościennej, a klasyczne “uszko” nadaje całości harmonii i elegancji. Model ten dostępny jest w kilku kolorach, co pozwoli dopasować wybrane filiżanki do reszty aranżacji świątecznego stołu.

Pogięta miska dla ożywienia wystroju

Na wigilijnym stole powinien się znaleźć idealnie wyprasowany obrus. Dlaczego jednak nie poeksperymentować… z “pogiętymi” miskami? Kolekcja Pogięta przypomina formą zmięty papier lub pogiętą blachę. Jej elementy sprawdzą się idealnie jako talerze, ale również – dekoracyjne miski na świąteczny stół, w których umieścimy barwne pierniczki lub mandarynki przyozdobione goździkami. Naczynia dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, co ułatwi zestawienie ich z innymi kolekcjami. Ale Pogięta to nie tylko miski, to również filiżanki, kubki, tace, zestawy do herbaty, a nawet wazony na kwiaty, które ożywią wigilijny stół.

Światowy szyk – kolekcja Cosmopolitan

Inspiracją do powstania zastawy Cosmopolitan był eklektyzm, charakteryzujący się połączeniem różnorodnych wzorów. Oryginalne motywy kontrastujące z klasycznym kształtem i świątecznymi ozdobami, wykreują awangardowy styl nowoczesnej oprawy stołu. Szeroka gama dekoracji będzie sprzyjać aranżowaniu autorskich kompozycji, które wprowadzą sztukę do każdego wnętrza, tym bardziej, że poszczególne elementy wyglądają znakomicie zarówno w całości jak i jako pojedyncze dodatki. Ta linia będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie współczesny design i kreatywne projekty.

Wymienione wyżej propozycje, oprócz funkcji dekoracyjnej, będą także doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, która ceni sobie klasę i wyrafinowane upominki. Oprócz wspomnianych, niebanalnych kolekcji, warto zwrócić uwagę również na inne zestawy od Ćmielów Design Studio. Ofertę znaleźć można na stronie porcelana.pl.