meble fryzjerskie

TOP 5 najpopularniejszych modeli foteli fryzjerskich

Meble

Salon fryzjerski nie jest tak naprawdę w stanie istnieć bez porządnego wyposażenia. Muszą się w nim znajdować umywalki do mycia włosów, toaletki z lustrami czy też wygodne fotele fryzjerskie. Ten ostatni mebel odgrywa niebagatelną rolę, ponieważ klientki spędzają na nim naprawdę mnóstwo czasu. Jeśli czują się komfortowo, wówczas chętnie wracają i rozkoszują się czasem poświęconym im samym.

TOP 5. ENZO AYALA

Fotel fryzjerski warto wybierać spośród modeli, które są szczególnie polecane na rynku i cieszą się bardzo dobrą opinią. Poniżej zostanie przedstawione zestawienie aż 5 foteli, które mogą idealnie nadać się do salonów fryzjerskich urządzonych w bardzo różnorodnym stylu. Pierwszym z nich jest model ENZO AYALA. Co go cechuje? Fotel można zakupić w cenie 1066 złotych, co jest przystępną stawką. Ma on skóropodobną tapicerkę, utrzymaną w brązowym kolorze. Posiada podłokietniki, które zostały wyposażone w drewniane nakładki. Podstawa jest kwadratowa, a cały system działania opiera się na wygodnej pompie hydraulicznej. Fotel jest bardzo klasyczny i nowoczesny, ale przypomina swoją kolorystyką również fotele niegdyś użytkowane w wielu salonach. To co zwraca uwagę to jego kształty, ale również łatwość w sprzątaniu. Zobacz więcej na: https://salonova.pl/fotele-fryzjerskie

TOP 4. LOFT AYALA

Kolejny fotel fryzjerski w zestawieniu, został utrzymany w typowo loftowym klimacie. Bardzo przypomina swojego poprzednika, jednak tutaj każdy element został stworzony w oparciu o kolor czarny. Dlatego też fotel ten będzie pasował tak naprawdę do każdego salonu. Tapicerka podobnie jak i metalowe elementy jest czarna. Podłokietniki są metalowe i czarne, podobnie jak i baza fotela o kwadratowym kształcie. Wszystko także jest oparte na mechanizmie jakim jest pompa hydrauliczna. Takie fotele w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ styl loftowy zdobywa ogromne grono zwolenników.

TOP 3. CZARNO-BIAŁA AYALA

Ayala utrzymana w nowoczesnej kolorystyce czarno-białej, posiada niepowtarzalny design i oferuje komfort każdemu, kto na nim usiądzie. Podstawą jest dysk oraz system pompy hydraulicznej. Fotel dostępny jest również w bardziej stonowanej czarnej kolorystyce oraz w 40 innych kolorach, które są dostępne jedynie pod indywidualne zamówienie. Do kompletu można zakupić również myjnię w tym samym stylu oraz konsoletę. Bardzo często w salonach fryzjerskich nie jest zachowany jednolity klimat i styl, co nieco zaburza odbiór takiego właśnie miejsca. Warto zatem postarać się o spójność, która sprawi, że nasi klienci z pewnością będą inaczej spoglądać na całość.

TOP 2. STEIN S

Kolejny nowoczesny fotel fryzjerski w tym zestawieniu, to kwadratowy STEIN S. Co go wyróżnia? Przede wszystkim został on wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Jest bardzo wygodny i komfortowy, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia każdego klienta. Jego mechanizmem działania również jest pompa hydrauliczna. Podstawa jest natomiast chromowana i ma kształt kwadratu. Fotel posiada wygodne podłokietniki, na których klient może wygodnie rozłożyć ręce. Jest dość kompaktowy dlatego też można umieścić go w salonie nawet wtedy, gdy nie mamy w nim zbyt wiele miejsca. Jego kolorystyka została utrzymana w czerni.

TOP 1. GHOST AYLA

Ten nietuzinkowy fotel fryzjerski posiada przezroczystą budowę, co z pewnością ułatwi jego codzienne mycie i czyszczenie w salonie fryzjerskim. Pomimo tego, że został on wykonany z materiałów sztucznych, to posiada wygodne siedzisko, utrzymane w czarnym kolorze. Oparcie jest na tyle wysoko, że swobodnie można na nim rozłożyć również swoje ręce. System działania tego fotela fryzjerskiego opiera się na pompie hydraulicznej. Podstawa jest natomiast typu pająk i ma srebrną kolorystykę. Taki fotel świetnie będzie pasował do typowo nowoczesnych wnętrz.