budowa

Nocleg dla pracowników fizycznych

Informacje

Takie noclegi dla pracowników cieszą się nieustającą popularnością. Dzięki nim pracodawcy mogą zatrudnić osoby, które mieszkają w innym regionie. Działając w ten sposób można utrzymać ciągłość w zatrudnieniu. Drugim plusem noclegów jest możliwość wynajęcia ich na czas przetargów lub długoterminowych kontaktów na przykład budowlanych. Prace budowlane zazwyczaj są czasochłonne, więc trzeba znaleźć odpowiednie miejsce dla odpoczynku pracowników.

Wyposażenie kwater 

Wybierając tanie kwatery pracownicze, można sądzić, że będzie on skąpo wyposażony. Zazwyczaj znajdują się w nim podstawowe meble takie jak łóżko, szafa i garderoba do przechowania ubrań. W takim miejscu nie można liczyć na luksusy, dlatego, aby pracownicy byli zadowoleni z nowego, tymczasowego miejsca zamieszkania, trzeba wybrać noclegi pracownicze Kraków, które zagwarantują im odrobinę przyjemności. Pobyt w dobrych kwaterach pracowniczych umożliwia regenerację po ciężkim dniu pracy i możliwość przygotowania się do kolejnego dnia. Dla pracowników fizycznych równie ważny jest dostęp do łazienki, muszą mieć zachowaną prywatność i najważniejsze, komfort odświeżenia się. W wyposażeniu łazienki musi się znaleźć miejsce na ubrania, które trzeba wyprać i rozwiesić, dlatego pralka również jest niezbędna. 

Lokalizacja

Ogromne znaczenie ma dobra lokalizacja kwater pracowniczych. Musi znajdować się wystarczająco blisko miejsca pracy, aby nie trzeba były organizować dziennego transportu. Noclegi pracownicze Kraków znajdują się w samym centrum Krakowa, dlatego jest to idealna lokalizacja. Z tego miejsca bez problemu można dojechać w dowolne miejsce korzystając z komunikacji miejskiej.  Dodatkowo dzięki takiej lokalizacji, pracownicy będą mogli skorzystać z oferowanych przez miasto licznych rozrywek, nie martwiąc się o bezpieczny powrót do pokoi. Jest to bardzo ważne, ponieważ zrelaksowani pracownicy dużo łatwiej zbierają siłę na kolejny dzień w pracy. Należy pamiętać, że tacy pracownicy są daleko od swoich domów i rodzin, dlatego relaks poprawi ich samopoczucie i zwiększy wydajność w pracy.

Cena jako ważny punkt

Jeżeli delegacja jest planowana na dłuższy okres czasu, to nie ma co zastanawiać się nad luksusowym, 5 gwiazdowym hotelem, będzie to niezwykle nie opłacane dla pracodawcy. Na rynku istnieją inne, lepsze możliwości. Draggo House posiada aż 20 mieszkań w centrum Krakowa, w których pracownicy będą czuli się jak we własnych mieszkaniach. Mieszkania są w pełni wyposażone, w każdym znajduje się osobna łazienka i kuchnia. Dodatkowym dużym plusem jest fakt, że nie są drogie a przy dłuższej współpracy lub większej ilości pracowników, są przewidziane zniżki. Wystarczy zadzwonić, zarezerwować termin i dopytać o ceny. Dzięki temu uzyska się wszystkie informacje a pracownicy będą zadowoleni z warunków nowego mieszkania oraz możliwości korzystania z wszystkich uroków miasta Krakowa. Nie należy zapominać, że po godzinach pracy, pracownicy chętnie korzystają dostępnej rozrywki.