smart home

Inteligentne rozwiązania do inteligentnego domu

Dom i ogród

Inteligentny dom Smart home. Te pojęcia zna już chyba każdy, a na pewno wielu z nas. Inteligentne rozwiązania do domu stają się bowiem z roku na rok coraz bardziej popularne i coraz więcej osób korzysta z ich funkcjonalności. W niniejszym artykule przybliżymy cztery najbardziej popularne, inteligentne rozwiązania do inteligentnego domu, które zdecydowanie poprawiają bezpieczeństwo i jakość oraz komfort życia! Zachęcamy do lektury!

Automat do bramy

Napędy do bram wjazdowych mają również ogrom zalet i przynoszą wymierne korzyści użytkownikom. Otóż każdy, kto choć raz stoczył walkę z oporną, ciężką, zacinającą się bramą wie, jak nierówna to walka. Więc jeżeli chcesz, by komfort i bezpieczeństwo witały Cię już u bram Twojej posesji, to koniecznie pomyśl o automacie do bram. Co oznacza w praktyce posiadanie bram z napędem? Odpowiedź może być tylko jedna: wygodę! Bramy przesuwne i skrzydłowe wyposażone w inteligentną automatykę umożliwiają łatwe i szybkie otwieranie i zamykanie. Nie musimy nawet wychodzić z samochodu, opuszczać naszej strefy komfortu, by wjechać na teren posesji. Docenimy ten fakt szczególnie wtedy, gdy pogoda będzie naprawdę niesprzyjająca: deszczowa, wietrzna, mroźna. Docenimy to także wtedy, gdy zmęczeni będziemy wracali do domu z podróży czy pracy. I w końcu, to rozwiązanie docenimy również wtedy, jeśli kiedykolwiek mieliśmy zwykłą, tradycyjną, ręcznie zamykaną bramę, której otwieranie i zamykanie zwykle wymagało sporego wysiłku. Porównanie z całą pewnością wyjdzie na korzyść bramy automatycznej.

Markizy tarasowe z napędem

Markizy tarasowe z napędem są symbolem komfortu i bezpieczeństwa w inteligentnym wydaniu. Dlaczego? Bowiem dzięki napędowi, problem żmudnego zwijania i rozwijania markiz znika na zawsze. Co ciekawe, nowoczesne markizy tarasowe z napędem wyposażone są w czujniki słońca i wiatru. Za sprawą tych dwóch, niewielkich elementów można sprawić, że markizy automatycznie otworzą się bądź zamkną o wyznaczonej przez nas porze tudzież wtedy, gdy warunki pogodowe ulegną diametralnej zmianie. Ponadto, można nimi sterować przy pomocy pilota lub smartfona, co również daje duże pole do manewru i bezdyskusyjnie jest niezwykle wygodne.

Warto zatem inwestować w inteligentne systemy dla dobra naszego komfortu, naszego portfela i naszego otoczenia naturalnego. Wygoda, ochrona środowiska, a oszczędność, czyli trzy w jednym. A to jeszcze nie wszystko. Zdalnie możemy bowiem także otworzyć i zamknąć nie tylko okiennice ale także bramę garażową czy rolety. Smart home możemy też  Wygodnie! Bezpiecznie! Inteligentnie! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *